Mūsu klientu lokā ir lielākie tirdzniecības tīkli, loģistikas parki, viesnīcas, biroju ēkas. Viens no mūsu valsts mēroga klientiem ir Rīgas Tehniskā universitāte. Ķīpsalas ēku kompleksā nodrošinām ūdens, kanalizācijas, siltuma un klimata sistēmu inženierkomunikāciju apkalpošanu un remontu, jau vairāk nekā 3 gadus.

Viktors Makarovs, SIA City Service Engineering direktors: “Mūsu mērķis ir veidot ar klientiem ilgtermiņa attiecības, nodrošināt energoefektīvu un ilgtspējīgu ēkas ekspluatāciju, kā arī – uzturēt drošu un komfortablu vidi tajās.”

Kopējā objekta platība sastāda 116 454,50 m2 un tas sastāv no vairākām, individuālajām ēkām, kurās nodrošinām visu sistēmu nepārtrauktu darbību.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir mūsdienīga, starptautiski pazīstama un prestiža vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā. Tā attīstās, lai kļūtu par trešās paaudzes tipa universitāti, kas nodrošina ne tikai augstas kvalitātes izglītību, bet arī izcilu pētniecību. Tādējādi zinātnes sasniegumus iedzīvinot praksē. Šobrīd top Baltijas reģionā modernākais inženierzinātņu studiju centrs, kur būs koncentrētas visas fakultātes, moderns laboratoriju korpuss, Zinātniskā bibliotēka un administratīvās ēkas.

Esam lepni par šāda veida sadarbību!

Kopš 2008. gada City Service Engineering Latvijā sniedz visaptverošus pakalpojumus, kas saistīti ar komercobjektu apsaimniekošanu, tehnisko uzraudzību ūdens, kanalizācijas, siltuma un klimata sistēmu inženierkomunikāciju apkalpošanu un remontu, energoefektīvu risinājumu ieviešanu. Plašāk par sniegtajiem pakalpojumiem – šeit.